A webhely Google-cookie-k segítségével nyújtja a szolgáltatásokat, szabja személyre a hirdetéseket és elemzi a forgalmat. Emellett a felhasználási adatokhoz a Google is hozzáférhet. A webhely használatával elfogadod a cookie-k használatát.
31 október 2010 - Gdańsk, al. Witosa. Linia 662 kursuje w tym roku tylko w dniach 31.10 i 1.11 na trasie Chełm Witosa - Orunia Górna, w całości była obsługiwana krótkimi Solarisami.