Nincs bejelentkezve | Belépés | Regisztráció
Przejazd wagonem typu 102Na numer 137R po dawnych liniach tramwajowych obsługiwanych przez tę zajezdnię, włącznie z wjazdem na jej teren.
Trasa przejazdu:
Chorzów Batory Zajezdnia - Chorzów - Dąb - Katowice Plac Miarki - Wełnowiec - Siemianowice Plac Skargi - Wełnowiec - Dąb - Chorzów - Łagiewniki Zajezdnia - Bytom Plac Sikorskiego - Szombierki - Godula - Chebzie Pętla - Lipiny - Chropaczów - Łagiewniki Targowisko - Piaśniki - Świętochłowice - Chorzów - Chorzów Batory Zajezdnia