Pierwsza rejestracja za granicą: 30.05.2007
Pierwsza rejestracja w Polsce: 06.04.2018
Fotók
4 október 2018 - Włynkówko, ulica Słupska. Myślałem, że nie złapię tego wozu do serii, ale jednak się udało. Autobus sprowadzony został w lutym, ale regularnie zaczął jeździć dopiero pod koniec września. To już ostatnie foto w serii Nord Express, kolejny przegląd taboru być może tradycyjnie za rok. ;)
Linia "500" -> Ustka, Kolorowa (działki) (13:10) - Słupsk, 11 Listopada (13:58) przez Bydlino.Włynkówko, ulica Słupska. Myślałem, że nie złapię tego wozu do serii, ale jednak się udało. Autobus sprowadzony został w lutym, ale regularnie zaczął jeździć dopiero pod koniec września. To już ostatnie foto w serii Nord Express, kolejny przegląd taboru być może tradycyjnie za rok. ;)
Linia "500" -> Ustka, Kolorowa (działki) (13:10) - Słupsk, 11 Listopada (13:58) przez Bydlino. Szerző: Patryk
Hozzászólások: 2
2 november 2018 - DK21 pomiędzy Zimowiskami a Niestkowem. Kilka dni temu #1511 po dość długiej przerwie powróciła do obsługi swojego stałego zadania, więc #1517 musiała stracić fuchę na tym obiegu.
Linia "500" -> Ustka, Kolorowa (działki) (13:10) - Słupsk, 11 Listopada (13:58) przez Bydlino.DK21 pomiędzy Zimowiskami a Niestkowem. Kilka dni temu #1511 po dość długiej przerwie powróciła do obsługi swojego stałego zadania, więc #1517 musiała stracić fuchę na tym obiegu.
Linia "500" -> Ustka, Kolorowa (działki) (13:10) - Słupsk, 11 Listopada (13:58) przez Bydlino. Szerző: Patryk
16 július 2019 - DW203 w okolicach Duninowa. Podobnie jak w poprzednim roku, Nord Express odpowiedzialny jest za przewóz pracowników z firmy Mowi do następujących miejscowości:
Linia "M3" - Dargoleza przez Podole Wielkie.
Linia "M5" - Starnice przez ulicę Hubalczyków.
Linia "M7" - Żoruchowo przez Ustkę.
Linia "M9" - Kwasowo przez Sławno.
Linia "M11" - Smołdzino/Łokciowe przez Ustkę.
Linia "M15" - Karzcino przez Ustkę.
Linia "M25" - Słupsk, ulica Zamkowa.
Linia "M40" - Kobylnica, MZK.
Na zdjęciu Scania podczas obsługi linii "M25".DW203 w okolicach Duninowa. Podobnie jak w poprzednim roku, Nord Express odpowiedzialny jest za przewóz pracowników z firmy Mowi do następujących miejscowości:
Linia "M3" - Dargoleza przez Podole Wielkie.
Linia "M5" - Starnice przez ulicę Hubalczyków.
Linia "M7" - Żoruchowo przez Ustkę.
Linia "M9" - Kwasowo przez Sławno.
Linia "M11" - Smołdzino/Łokciowe przez Ustkę.
Linia "M15" - Karzcino przez Ustkę.
Linia "M25" - Słupsk, ulica Zamkowa.
Linia "M40" - Kobylnica, MZK.
Na zdjęciu Scania podczas obsługi linii "M25". Szerző: Patryk
28 szeptember 2019 - Bydlino, ulica Słupska. W zeszły poniedziałek na bazę przewoźnika przyjechały dwie trzyosiowe Scanie, jednak to nie koniec zakupów, bowiem firma wzbogaciła się o kolejnego OmniLinka 6x2 z rocznika 2005 (seria P4). Nowe nabytki oczywiście kupowane w pewnym celu (wymiana taboru swoją drogą).
Linia "500" -> Ustka, Portowa (10:16) - Słupsk, 11 Listopada (10:58) przez Bydlino.Bydlino, ulica Słupska. W zeszły poniedziałek na bazę przewoźnika przyjechały dwie trzyosiowe Scanie, jednak to nie koniec zakupów, bowiem firma wzbogaciła się o kolejnego OmniLinka 6x2 z rocznika 2005 (seria P4). Nowe nabytki oczywiście kupowane w pewnym celu (wymiana taboru swoją drogą).
Linia "500" -> Ustka, Portowa (10:16) - Słupsk, 11 Listopada (10:58) przez Bydlino. Szerző: Patryk
16 május 2020 - DK21 pomiędzy Bydlinem a Włynkowem. Od jutra (17 maja) Nord Express powraca do "normalności", bowiem linię "500" w niedziele i święta będzie obsługiwał dwoma pojazdami, natomiast od środy (20 maja) od poniedziałku do soboty również będą kursowały dwa autobusy, co oznacza, że kursy do Ustki będą odbywały się co godzinę. Pozostaje czekać, aż na taki sam ruch zdecyduje się PKS Słupsk i Ramzes.
Linia "500" -> Ustka - Kolorowa (działki) (14:10) - Słupsk, 11 Listopada (14:58) przez Zimowiska.DK21 pomiędzy Bydlinem a Włynkowem. Od jutra (17 maja) Nord Express powraca do "normalności", bowiem linię "500" w niedziele i święta będzie obsługiwał dwoma pojazdami, natomiast od środy (20 maja) od poniedziałku do soboty również będą kursowały dwa autobusy, co oznacza, że kursy do Ustki będą odbywały się co godzinę. Pozostaje czekać, aż na taki sam ruch zdecyduje się PKS Słupsk i Ramzes.
Linia "500" -> Ustka - Kolorowa (działki) (14:10) - Słupsk, 11 Listopada (14:58) przez Zimowiska. Szerző: Patryk
24 október 2021 - DK21 pomiędzy Zimowiskami a Niestkowem.DK21 pomiędzy Zimowiskami a Niestkowem. Szerző: Patryk
15 május 2022 - Słupsk, ul. Anny Łajming.Słupsk, ul. Anny Łajming. Szerző: Marcin Patkowski
1 november 2022 - Słupsk, ulica Szczecińska.
W związku z bardzo trudną sytuacją z kierowcami w słupskim MZK, dziś (01.11) do obsługi cmentarnej linii "62" na trasie z 11 Listopada do Nowego Cmentarza, oprócz pojazdów miejskiego przewoźnika, przeznaczono trzy pojazdy firmy Nord Express. Tak jak przypuszczałem w piątek pod zdjęciem numer 1169503, wystawił on na trasę Scanie 6x2 z numerami #1504, #1516 i #1517, które obsługiwały całodzienne zadania: NS39, NS40 i NS45.Słupsk, ulica Szczecińska.
W związku z bardzo trudną sytuacją z kierowcami w słupskim MZK, dziś (01.11) do obsługi cmentarnej linii "62" na trasie z 11 Listopada do Nowego Cmentarza, oprócz pojazdów miejskiego przewoźnika, przeznaczono trzy pojazdy firmy Nord Express. Tak jak przypuszczałem w piątek pod zdjęciem numer 1169503, wystawił on na trasę Scanie 6x2 z numerami #1504, #1516 i #1517, które obsługiwały całodzienne zadania: NS39, NS40 i NS45. Szerző: Patryk
Hozzászólások: 1
24 február 2023 - Bolesławice.
Trzyosiowce na linii "107" jeszcze kilka lat temu nie pojawiały się wcale ze względu na wąskie uliczki w Sławnie, ale teraz to już nic nadzwyczajnego.
Na zdjęciu Vest opatrzony numerem flotowym #1517, który pięć lat temu przybył na zajezdnię firmy Nord Express. Przez prawie 16 lat eksploatacji (najpierw w Norwegii, później w Szwecji, teraz w Polsce) ten wóz nakręcił 1 005 540 kilometrów, a pod banderą obecnego przewoźnika ponad 251 tysięcy km.
Linia "107" → Sławno, Prusa (13:45) - Słupsk, dworzec autobusowy (14:42) przez Warszkowo, Wrześnicę, Noskowo.Bolesławice.
Trzyosiowce na linii "107" jeszcze kilka lat temu nie pojawiały się wcale ze względu na wąskie uliczki w Sławnie, ale teraz to już nic nadzwyczajnego.
Na zdjęciu Vest opatrzony numerem flotowym #1517, który pięć lat temu przybył na zajezdnię firmy Nord Express. Przez prawie 16 lat eksploatacji (najpierw w Norwegii, później w Szwecji, teraz w Polsce) ten wóz nakręcił 1 005 540 kilometrów, a pod banderą obecnego przewoźnika ponad 251 tysięcy km.
Linia "107" → Sławno, Prusa (13:45) - Słupsk, dworzec autobusowy (14:42) przez Warszkowo, Wrześnicę, Noskowo. Szerző: Patryk
24 március 2023 - DW213 na odcinku Siemanice - Swochowo.
#1517 na wydłużonym kursie do Izbicy. W dni robocze ze Słupska docierają tam tylko dwa kursy, jeden rano i jeden po południu.
Zapraszam na przegląd trzyosiowych autobusów z firmy Nord Express. Nie ma co zwlekać, gdyż i tak w tym roku nie doczekamy się wyjazdu najnowszych nabytków, tak jak Scanii OmniExpress 3.40. ;-)
Linia "101" → Słupsk, dworzec autobusowy (15:15) - Izbica (16:15) przez Wrzeście, Choćmirówko, Domysłowo.DW213 na odcinku Siemanice - Swochowo.
#1517 na wydłużonym kursie do Izbicy. W dni robocze ze Słupska docierają tam tylko dwa kursy, jeden rano i jeden po południu.
Zapraszam na przegląd trzyosiowych autobusów z firmy Nord Express. Nie ma co zwlekać, gdyż i tak w tym roku nie doczekamy się wyjazdu najnowszych nabytków, tak jak Scanii OmniExpress 3.40. ;-)
Linia "101" → Słupsk, dworzec autobusowy (15:15) - Izbica (16:15) przez Wrzeście, Choćmirówko, Domysłowo. Szerző: Patryk