Nincs bejelentkezve | Belépés | Regisztráció
Jaka była trasa i w jakich godzinach kursowała ta linia KAWĘCZYN?
Pociągnąwszy ówczesnego szofera za język już mogę udzielić precyzyjnej odpowiedzi. Rano: kurs pętla Gocław > EC Kawęczyn (przyjazd na 7:00), potem pod ZK Grochów na Chłopickiego po osadzone, które w dzień sprzątały na R-10 autobusy. Po południu: odwóz osadzonych do zakładu i podjazd pod EC Kawęczyn. O 15:10 kurs z energetykami na Gocław i zjazd do zajezdni.